YGS-LYS Ders Notları ve YGS-LYS PDF Kitaplar


Konuyu Oyla:
  • Toplam: 6 Oy - Ortalama: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TUS ve STS soruları erişime açıldı


TUS ve STS soruları erişime açıldı konusu, HABERLER forumunda tartışılıyor.
#1
Exclamation 
TUS ve STS sınavlarının temel soru kitapçıkları, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin (ÖSYM) "Aday İşlemleri Sistemi" üzerinden erişime açıldı.

Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) ve 2016-Tıp Doktorluğu İlkbahar Dönemi Seviye Tespit Sınavlarının (STS), temel soru kitapçıkları, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin (ÖSYM) "Aday İşlemleri Sistemi" üzerinden erişime açıldı.

ÖSYM'den yapılan açıklamada, 10 Nisan 2016'da uygulanan 2016-TUS ve 2016-STS'nin temel soru kitapçıklarının, sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin "Aday İşlemleri Sistemi" üzerinden erişime açıldığı bildirildi.
Açıklamada, sınava başvuran adayların ÖSYM’nin internet adresinden (https://ais.osym.gov.tr) T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile soruların tamamına erişebilecekleri kaydedildi.
Cevapla
|


[-]
Hızlı Cevap
Konu


Güvenlik Kodu:
Lütfen, resmin üzerindeki harf ve rakamlardan oluşan Güvenlik Kodunu, aşağıdaki metin kutusuna giriniz.

Anahtar Kelimeler

TUS ve STS soruları erişime açıldı, TUS ve STS soruları erişime açıldı indir, TUS ve STS soruları erişime açıldı Videosu, TUS ve STS soruları erişime açıldı online izle, TUS ve STS soruları erişime açıldı Bedava indir, TUS ve STS soruları erişime açıldı Yükle, TUS ve STS soruları erişime açıldı Hakkında, TUS ve STS soruları erişime açıldı nedir, TUS ve STS soruları erişime açıldı Free indir, TUS ve STS soruları erişime açıldı oyunu, TUS ve STS soruları erişime açıldı download


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

 

Yandex.Metrica